15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://zmierzchnica.com 300

148. Chaotic Moon Tattoo.

0 Comment

Tatuaże kręciły mnie od zawsze. Postęp medyczno- technologiczny?- od zawsze na zawsze.

A tatuaż mierzący ciśnienie, tętno, temperaturę ciała i wysyłający wyniki do lekarza w przypadku niepokojących objawów? Brzmi jak przyszłość- jest teraźniejszością. Biotechnologiczny tatuaż został zaprojektowany i jest wciąż doskonalony w Chaotic Moon Studio. Doskonalony technicznie jak i rozwijany pod kątem zastosowania w innych branżach niż medyczna. Coś czuję, że to dobry kierunek.

Lubię pionierzyć w testowaniu nowinek medycznych na sobie i w momencie, w którym biotatuaż będzie dostępny, na pewno spróbuję. To małe cudo integruje się z ciałem ludzkim i w czasie rzeczywistym dostarcza informacje na temat kondycji zdrowotnej do aplikacji, tym samym daje właścicielowi informację jak się miewa jego ciało. Aplikacja jest dostępna na komórkę, komputer jak oraz w punktach medycznych czy lecznicy do której chodzimy. Lekarz ma podgląd stanu naszego zdrowia, a my nie musimy wychodzić z domu.

Każda choroba jest wyłapywana w początkowym stadium na podstawie czynności akcji serca, stanu podgorączkowego czy ogólnych funkcji życiowych. Genialny wynalazek!

Kreatywni w Chaotic Moon Studio aktualnie testują zastosowanie tatuażu w sektorze bankowym. Każdy użytkownik dzięki tej małej zabawce może mieć dostęp do własnego banku i konta. Ostateczny zamysł jest taki, żeby tatuażem całkowicie zastąpić portfel. Akurat to zastosowanie budzi trochę moje wątpliwości pod kątem ułatwiania życia złodziejom, choć może funkcjonalność dostępu do gotówki będzie tak skonstruowana, że uniemożliwi zupełnie działanie kieszonkowcom. We will see. Jeśli w tę stronę ma iść postęp cywilizacyjny, kroczę raźnie razem z nim.

Zapewne w opozycji do tego niosącego zdrowie gadżetu staną ludzie wciąż szukający sensacji, fani teorii spiskowych wierzący w chemiczne opryski dokonywane przez niezidentyfikowane samoloty, UFO i chipy w nowych dowodach osobistych jako totalne kontrolowanie ludzkości- ale kto by się nimi przejmował.

Ja osobiście trwam w oczekiwaniu aż będę mogła sobie wrzucić to cudo na ciało. A Wy co o tym myślicie? Hot or not?

Previous Post
147. ********** Wesołych Świąt **********
Next Post
149. Poniesieni przez melanż.