15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://zmierzchnica.com 300

189. Mateusz Maga czy Radek Pestka- Top model.

0 Comment

Od kilku dni internety gotują się przy zdjęciu dwóch młodych modeli z programu Top model i szydzą ze zdjęcia na których ci faceci założyli modowe stylizacje. Miliony negatywnych komentarzy, niewybrednych epitetów, chamskich przytyków czy już totalnie prymitywnego wyzywania od „pedałów”. Internautom jest „ich szkoda”, bo gdzieś tam nie wpisują się w ich wzorzec wyglądu macho samca alfa. „W pierdlu to by sobie takich jak papierosa podawali” czy „jestem za wprowadzaniem obowiązkowej służby wojskowej”, „pedalskie lewactwo”.

Bo chłop to łysy łeb musi mieć, być duży, przeklinać, palić kiepa, w białej koszulce żonobijce i spodniach od dresu, najlepiej Adidasa, a jak nie to pedał i kastrat jakiś. Nawet moi wydawać by się mogło otwarci i inteligentni znajomi nie szczędzili szydery, bo przecież szydzić w internetach można zawsze i ze wszystkich, a już zwłaszcza z „pedałów”. Przecież to tylko słowo, w nikogo nie uderza.

Ale większość już pewnie zapomniała, a ja wciąż pamiętam, głośną sprawę samobójstwa 14 letniego Dominika z Bieżunia, który powiesił się na własnych sznurówkach, doprowadzony do tego, przez koleżków ze szkoły. Wyszydzany, umęczony psychicznie, nazywany pedziem chłopak nie wytrzymał napięcia. Pamiętam święte oburzenie internautów, pamiętam jak nagle zmienił się front, jak wszyscy nazywali oprawców Dominika zwierzętami, jakie to wszystko było straszne, jak to się mogło stać w 21 wieku, gdzie byli rodzice tych pieprzonych oprawców?!

Jaka tu puenta zapytacie? Ano taka, że niby dwie zupełnie różne sytuacje, ale clou sprawy w tym, że teraz to wy, drodzy internauci, szydzący z dwóch chłopaków, którzy odważyli się ubrać i wyglądać tak jak im się podoba, jesteście rodzicami tych oprawców, to wy jesteście tymi oprawcami.

Patrzę sobie na was jak dążycie do tego żeby nosić ciuchy od D&G czy Armaniego, jak tupiecie nóżką do kawałków Eltona Johna, George’a Michaela czy Freddie’go Mercury, jak kupujecie produkty Apple’a, który zarządza Tim Cook, oglądacie filmy Almodovara i jaracie się nim. Zdradzę wam coś, to zwykłe „pedzie” są, każdy z nich. Wy głąby, jak ja was nienawidzę.

fot. www.topmodel.tvn.pl

Previous Post
188. Mielony Shrek.
Next Post
190. Zielony goblin.