15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://zmierzchnica.com 300

47. Facebookowi faszyści.

8 komentarzy

Co jakiś czas robię czystki na Facebooku i wyrzucam ludzi, z którymi kompletnie nic mnie nie łączy, albo wiem na pewno, że nie będzie łączyć w przyszłości. Ludzi, którzy mnie nie interesują, do niczego nie motywują, ludzi monotematycznych, ciepłe kluchy, nie inspirujących, od których niczego nowego się nie nauczę, ani nie dostanę żadnych ciekawych informacji zwrotnych. Dodatkowo namiętnie blokuję posty konkretnych grup ludzi:

1) Młode matki, dla których macierzyństwo stało się spełnieniem życiowym. Nie wrzucają na fajsa nic innego niż zdjęcia swoich świeżo narodzonych worms’ów. Możecie wierzyć lub nie, ale jest świat poza dziećmi. Jak widzę kolejną sweet focię małej rączki z małymi paznokietkami, z malutką łysą główką, to pasza staje mi w gardle. Mam chyba tylko trzy znajome „mamuśki”, których nie blokuję. Patrzę na zdjęcia zrobionych przez nie bachorów z przyjemnością i jestem pewna, że te dzieci są z pełnego wytrysku. Mało tego, na jednego małego worms’a czekam z zaślubinami, i jeszcze poczekam bo ma dopiero 5 lat, a ja mało trynkiewiczowych zapędów.

2) Ludzie wpierdalający czerstwe żarty sprzed wojny secesyjnej i potopu szwedzkiego. Żarty, z których śmiałaby się jedynie moja babcia, i to i tak po 0,7 wódki. Żarty żenujące, po przeczytaniu których czuję zażenowanie za osobę, która je wrzuciła. A przeciez nie powinnam, kurwa, nie powinnam!

3) Osoby prowadzące na fejsie telenowelę, rzucające przez ten portal społecznościowy swoją druga połowę. Kurwa, kiedyś załatwiało się to sms’em, wróćcie do tego do cholery.

4) Slacktywizmowych pieniaczy, było już o tym TU, a ja nie lubię się powtarzać.

5) Łańcuszki. Strasznie wkurwia mnie sranie spamem na lewo i prawo. Osobom, które będą je wrzucać zamiast bana wyślę łańcuszki śmierci niemożliwe do spełnienia i skończy się babci sranie! „Jeżeli przeczytałeś już słowa ”Raskoster Fraum-moja śmierć jest początkiem węzła śmierci” spoczywa na tobie klątwa. Szybko wyślij to do 1500 osób a klątwa zniknie. Jeżeli nie wyślesz tego do 1500 osób duch tej dziewczynki przyjdzie po ciebie w nocy, złapie twoje jelita i przywiąże do pędzącego osła.” Ostrzegam! Klątwa działa…

6) Blond torby z warami jak ponton wrzucające wciaz selfie z życia Barbie. Spompowane wary, napompowane cycki, ze spompowanymi karkami z kroczem jak Ken. Wszystko w oparach absurdu, brokatu i różu. Choć nie jestem do końca pewna, czy mam jeszcze kogoś takiego w znajomych….

…tak czy inaczej niech będzie to pro forma, w razie gdyby któraś z moich normalnych znajomych postanowiła wjebać w siebie nieziemskie ilości silikonu.

7) Komentatorzy pogody. „śnieg!”, „pierwszy śnieg”, „śnieg spadł”,” u Was tez pada?!”, „pada”, wreszcie prószy”, „zima”, „zobaczcie co za oknem”, „o, pada”, „śnieżyca”, „czas na deskę”, „wreszcie śnieg”, „Pierwszy! Śnieg pada!”. Serio kurwa? To jakieś zawody? To samo dzieje się kiedy leci mecz piłki nożnej, jest burza, gradobicie, albo promka w McDonaldsie. Dramat.

8) Idioci wciąż wpierdalający zdjęcia z robionego w majówkę grilla. Karkówka, kiełbasy i steki.

I wszystkich, którzy 10 maja zagłosują na Korwina lub Kukiza! Ja pierdolę.

Blokuję też ludzi ze zjebanym ryjem, bo kocham tylko pięknych. No i oczywiście konkretne pizdeczki, pizdeczki też blokuję. I grubasy, Was też.

Previous Post
46. Typowy polski niedzielny obiad.
Next Post
48. Pięć rzeczy, które mnie uszczęśliwiają.
 • nika

  Uwielbiam Cie czytać♡

  • Ahhh, kiedy tak piszesz ja też uwielbiam Cię czytać. <3

 • veganka

  Dopiero odkryłam Cię! Zaczytałam! Nie-odejdę-stąd!

 • Serce mi krwawi.
  Nie dość, że jestem matką to i jeszcze trochę grubasem. Nie będziemy psiapsiólkami.

  • Czasem przymykam oko 😉 kiedy gra warta świeczki.

  • O moja droga, zestalkowałam Cię, nawet bachor mi nie przeszkadza 😉

 • Kasia Sobala

  mam w znajomych dziewczynę ze studiów, z ostatniego urlopu wrzuciła MILION zdjęc, ze sobą w roli głównej, mój ulubieniec: ‚a to ja przy bułgarskiej taxówce’ ;D
  foty dzieciaczków to przy tym pestka!