15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 http://zmierzchnica.com 300

176. Goji, goji, więcej goji- i to na redukcji, a jakże.

0 Comment

Życie mnie przez ostatni tydzień nie rozpieszczało, chyba byłam niegrzeczna i karma wróciła, bo pokarało mnie totalnym wirusowym przeziębieniem z glutordem z nosa, wysoką temperaturą i fatalnym samopoczuciem. Dramat. Powoli dochodzę do siebie, wróciłam na treningi i czuje się w miarę spoko. Ale jedno jest pewne- muszę odzyskać moją utraconą odporność, mój naturalny resistance. Kwestia jest dość prosta tylko czasochłonna i w zasadzie wystarczy dostarczać organizmowi odpowiednio wysokie dzienne dawki witamin, klasycznie syntetycznych, ale przede wszystkim tych z owoców, orzechów, super foods i ziaren. Należy również wziąć pod uwagę moją aktualną redukcję, wiec jak już skleiłam to wszystko w jedną całość powstała owsianka na odtłuszczonym mleku i odżywce białkowej, z dużą ilością goji.

Działamy na poniższych składnikach:

  • szklanka odtłuszczonego mleka (ja wjechałam w ryżowe)
  • 4 duże łyżki płatków owsianych- prawie zawsze robię owsiankę na wodzie aż uzyska odpowiednią konsystencję, po czym dolewam na końcu mleko.
  • 30 g odżywki białkowej- u mnie smooth chocolate mmmmomnomnom
  • całość obsypujemy świeżymi owockami (to co akurat macie pod ręką), dużą ilością jagód goji, odrobiną orzechów i voila ! (uwzględniając dzienny bilans kaloryczny ofkors)

Pamiętajcie dzieciaki o przeliczaniu kcal i odpowiednim podziale na makra, a każda redukcja może okazać się przyjemna, przy odpowiednim dobraniu składników posiłków i odrobinie wyobraźni. Nie zapominając oczywiście o dużej dawce samozaparcia 🙂

Miłego dnia !

Previous Post
175. Być świeżym kierowcą.
Next Post
177. Dzisiejszy dzień sponsoruje litera A- dobre seriale.